/Files/images/7187.gif

Територіальний відділ освіти Олександрівського району
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 55 «Калиновий цвіт»
Запорізької міської ради Запорізької області

ЗАТВЕРДЖУЮ директор закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 55 «Калиновий цвіт»

ГРАФІК
допуску дітей до закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 55 «Калиновий цвіт»
Запорізької міської ради Запорізької області
(на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної
хвороби COVID-19)
з 01.09.2020

РАНКОВЕ ПОВЕРНЕННЯ З ПРОГУЛЯНКИ:
І вхід (біля харчоблоку)

Час Вікова група
08.00 Група дітей середнього дошкільного віку «Козачок»
08.05 Група дітей середнього дошкільного віку «Веселка»
08.10 Група дітей молодшого дошкільного віку «Пролісок»
08.15 Група дітей старшого дошкільного віку «Казкова»
08.20 Група дітей старшого дошкільного віку «Лісова пісня»

ІІ вхід (біля пральні)

Час Вікова група
08.00 Група дітей середнього дошкільного віку «Веснянка»
08.05 Група дітей середнього дошкільного віку «Бджілка»
08.10 Група дітей молодшого дошкільного віку «Зіронька»
08.15 Група дітей старшого дошкільного віку «Колобок»
08.20 Група дітей старшого дошкільного віку «Перлинка»

Окремий вхід до групи

Час Вікова група
08.10 Група дітей молодшого дошкільного віку «Дзвіночок»

ВИХІД НА ДЕННУ ПРОГУЛЯНКУ
І вхід (біля харчоблоку)

Час Вікова група
10.10 Група дітей раннього віку «Сонечко» (понеділок, четвер)
10.30 (вівторок, середа)
10.40 (п’ятниця)
10.05 Група дітей молодшого дошкільного віку «Пролісок»
10.25 Група дітей середнього дошкільного віку «Козачок» (понеділок, четвер)
10.45 (вівторок, п’ятниця)
10.10 (середа)
09.45 Група дітей середнього дошкільного віку «Веселка» (вівторок, п’ятниця)
11.00 (понеділок, четвер)
10.15 (середа)
09.40 Група дітей старшого дошкільного віку «Казкова» (понеділок, четвер)
10.20 (вівторок, п’ятниця)
10.50 (середа)
10.15 Група дітей старшого дошкільного віку «Лісова пісня»
10.55 (середа)

ІІ вхід (біля пральні)

Час Вікова група
10.05 Група дітей молодшого дошкільного віку «Зіронька»
10.10 Група дітей середнього дошкільного віку «Веснянка»
10.40 Група дітей середнього дошкільного віку «Бджілка» (вівторок, п’ятниця)
10.45 (понеділок, четвер)
10.12 (середа)
10.20 Група дітей старшого дошкільного віку «Колобок» (понеділок, четвер)
10.55 (середа)
09.40 (вівторок, п’ятниця)
10.15 Група дітей старшого дошкільного віку «Перлинка»
10.50 (середа)

Окремий вхід до групи

Час Вікова група
10.10 Група дітей раннього віку «Півник» (понеділок, четвер)
10.30 (вівторок, середа)
10.40 (п’ятниця)
10.10 Група дітей раннього віку «Джерельце» (понеділок, четвер)
10.30 (вівторок, середа)
10.40 (п’ятниця)
10.10 Група дітей молодшого дошкільного віку «Дзвіночок»

ПОВЕРНЕННЯ З ДЕННОЇ ПРОГУЛЯНКИ
І вхід (біля харчоблоку)

Час Вікова група
11.10 Група дітей раннього віку «Сонечко»
11.55 Група дітей молодшого дошкільного віку «Пролісок»
12.00 Група дітей середнього дошкільного віку «Козачок»
12.05 Група дітей середнього дошкільного віку «Веселка»
11.35 Група дітей старшого дошкільного віку «Лісова пісня» (понеділок, четвер)
12.15 (вівторок, середа, п’ятниця)
10.55 Група дітей старшого дошкільного віку «Казкова» (понеділок, четвер)
12.10 (вівторок, середа, п’ятниця)

ІІ вхід (біля пральні)

Час Вікова група
11.55 Група дітей молодшого дошкільного віку «Зіронька»
12.00 Група дітей середнього дошкільного віку «Веснянка»
12.05 Група дітей середнього дошкільного віку «Бджілка»
10.50 Група дітей старшого дошкільного віку «Колобок» (вівторок, п’ятниця)
12.10 (понеділок, середа, четвер)
11.30 Група дітей старшого дошкільного віку «Перлинка» (вівторок, п’ятниця)
12.15 (понеділок, середа, п’ятниця)

Окремий вхід до групи

Час Вікова група
11.10 Група дітей раннього віку «Півник»
11.10 Група дітей раннього віку «Джерельце»
11.55 Група дітей молодшого дошкільного віку «Дзвіночок»

ВИХІД НА ВЕЧІРНЮ ПРОГУЛЯНКУ
І вхід (біля харчоблоку)

Час Вікова група
17.10 Група дітей раннього віку «Сонечко» (понеділок, середа, четвер)
17.10 (вівторок)
16.40 (п’ятниця)
16.35 Група дітей молодшого дошкільного віку «Пролісок»
16.50 Група дітей середнього дошкільного віку «Козачок» (понеділок, І, ІІІ вівторок, середа, четвер ІІ, IV, п’ятниця)
17.30 (ІІ, IV вівторок, І, ІІІ четвер)
16.45 Група дітей середнього дошкільного віку «Веселка»
17.15 (п’ятниця)
16.55 Група дітей старшого дошкільного віку «Казкова»
17.20 (четвер І, IІІ)
17.45 (четвер ІІ, IV)
17.05 Група дітей старшого дошкільного віку «Лісова пісня» (четвер ІІ, IV)
16.42 (середа, п’ятниця)
17.25 (понеділок, вівторок)
16.15 (четвер І, ІІІ)
17.25
18.20

ІІ вхід (біля пральні)

Час Вікова група
16.45 Група дітей молодшого дошкільного віку «Зіронька»
17.05 Група дітей середнього дошкільного віку «Бджілка» (понеділок, середа, п’ятниця)
16.35 (вівторок, четвер)
16.40 Група дітей середнього дошкільного віку «Веснянка»
16.50 Група дітей старшого дошкільного віку «Колобок» (понеділок, п’ятниця, четвер І, ІІІ)
17.15 (вівторок, середа, четвер ІІ, IV)
17.10 Група дітей старшого дошкільного віку «Перлинка» (четвер)
16.55 (понеділок, вівторок, п’ятниця)
17.55 (середа)

Окремий вхід до групи

Час Вікова група
16.50 Група дітей раннього віку «Півник» (понеділок, середа, четвер)
17.00 (вівторок)
16.40 (п’ятниця)
16.50 Група дітей раннього віку «Джерельце» (понеділок, середа, четвер)
17.00 (вівторок)
16.40 (п’ятниця)
16.35 Група дітей молодшого дошкільного віку «Дзвіночок» (понеділок, середа, п’ятниця)
17.00 (вівторок, четвер)

Територіальний відділ освіти Олександрівського району
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 55 «Калиновий цвіт»
Запорізької міської ради Запорізької області

ЗАТВЕРДЖУЮ директор закладу дошкільної освіти
(ясел-садка) № 55 «Калиновий цвіт»

МАРШРУТ
руху дітей у закладі дошкільної освіти
(на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19)
2020-2021 навчальний рік

Музична зала Спортивна зала
Група Час Рух дітей Час Група
Понеділок, Четвер
«Пролісок» 09.00 09.05 «Зіронька»
09.15 09.20
«Дзвіночок» 09.25 09.30 «Веснянка»
09.40 09.55
«Козачок» 09.50 10.05 «Бджілка»
10.10 10.30
«Веселка» 10.20
10.40 10.50 «Колобок»
«Казкова» 11.15 11.20
11.40 11.45 «Перлинка»
«Лісова пісня» 11.50 12.15
12.15
І, ІІІ Понеділок
«Зіронька» 16.05 16.00 «Казкова»
16.20 16.30
«Бджілка» 16.35 16.40 «Лісова пісня»
16.55 17.10
ІІ, ІV Понеділок
«Веснянка» 16.05 16.00 «Казкова»
16.25 16.30
16.40 «Лісова пісня»
17.10
І, ІІІ Четвер
«Лісова пісня» 16.00 16.05 «Веселка»
16.25 16.30
«Казкова» 16.35 16.40 «Козачок»
17.00 17.05
ІІ, ІV Четвер
«Перлинка» 15.55 16.00 «Пролісок»
16.25 16.20
«Колобок» 16.35 16.30 «Дзвіночок»
17.05 16.50
17.00 «Казкова»
17.30
17.40 «Лісова пісня»
18.10
Вівторок, П’ятниця
«Зіронька» 09.10 09.00 «Пролісок»
09.25 09.20
«Веснянка» 09.35 09.30 «Дзвіночок»
09.55 09.50
«Бджілка» 10.10 10.00 «Козачок»
10.30 10.25
«Колобок" 11.05 10.35 «Веселка»
11.00
11.30 11.10 «Казкова»
11.40
«Перлинка» 11.45 11.50 «Лісова пісня»
12.10 12.15
Вівторок І, ІІІ
«Пролісок» 16.05 16.00 «Перлинка»
16.20 16.30
«Дзвіночок» 16.35 16.40 «Колобок»
16.50 17.10
Вівторок ІІ, ІV
«Веселка» 16.05 16.00 «Перлинка»
16.25 16.30
«Козачок» 16.35 16.40 «Колобок»
16.55 17.10
Кiлькiсть переглядiв: 136