/Files/images/x_c7ed4120f3.gif

Не таємниця, що люблять дивитися мультфільми і діти, і дорослі. Адже перегляд мультфільмів це не тільки веселе проведення часу, але і виховний процес для дитини. Згадайте наші старі добрі мультики; з яким нетерпінням ми чекали дитячої години, щоб подивитися улюблені мультфільми; як пародіювали улюблених героїв і грали у дворі з дітьми з іграшковими персонажами улюблених мультиків. Звичайно, в сучасній мультиплікації переважають зарубіжні мультфільми, які подобаються дітям, однак і від старих, добрих мультфільмів малюки аж ніяк не відмовляються.Давайте розберемося, чому старі мультфільми завжди приємніше дивитися, ніж нові закордонні і в чому краса наших мультфільмів?Почнемо з того, що в ті часи була певна «цензура» на телебаченні, тому вульгарності, непристойні фрази і криваві бійки були неприйнятні у вітчизняних мультфільмах, чого не скажеш про нинішні зарубіжні.Мультфільми дійсно варто переглядати як дітям, так і дорослим. А щоб допомогти вам згадати найпопулярніші і повчальні, ми пропонуємо вашій увазі список улюблених мультфільмів, які варто додати у вашу відеотеку.Бажаємо вам приємного перегляду і веселого проведення часу.

К.И.Чуковский Мультфильмы. Мойдодыр. Муха-Цокотуха. Федорино горе.и др

Простоквашино Все серии подряд