Великодній кошик для бійця

04.04.2018 року діти, батьки та працівники закладу приєдналися до Обласної благодійної акції "Великодній кошик для бійця".

Обласна благодійна акція проводилася у термін з 01 по 04 квітня 2018 року. Зібрано Великодні подарунки, смаколики, засоби особистої гігієни, вологі серветки, шкарпетки, консервація, фрукти, ліки.

Діти підготували малюнки та вітальні листівки до Великодня.

Всі подарунки були передані у районну адміністрацію Запорізької міської ради по Олександрівському району.

Щиро дякуємо всім за активну участь в акції!

Інформація і фотозвіти про участь у благодійній акції розміщені на сайті закладу, сторінках «Фейсбуку».