Алея випускників

Традиційно, 24.04.2018 року випускники закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 55 "Калиновий цвіт" садили хвойні рослини на алеї випускників закладу.

Батьки та діти груп старшого дошкільного віку "Лісова пісня", "Казкова","Колобок", " Перлинка" впевнені, що дерева та кущі обов’язково приймуться, адже їх посаджено з любов’ю. Незабаром дошкільнята залишать стіни рідного садочку, але завжди пам'ятатимуть його, а він буде пам’ятати про них. Пройде час, дерева та кущі прикрашатимуть не лише територію закладу дошкільної освіти, але й викликатимуть вдячність у серцях дітей наступних поколінь. Тож, нехай рослини як природні символи єдності поколінь прикрашають територію ЗДО, милують око, радують серце та тішать душу всіх хто відвідує садочок.

/Files/images/IMG_7557.JPG /Files/images/IMG_7524.JPG

Фоторепортаж в розділі "Галерея"