Новий рік – час подарунків, сюрпризів.

17.12.2019 по 24.12.2019 в закладі дошкільної освіти пройшли новорічні свята.

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Феєрія новоріччя – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства.

З яким нетерпінням малята чекали прикрашену ялинку, маскарадних костюмів, новорічних подарунків від Діда Мороза! Вони із задоволенням виконували ролі казкових героїв, співали і танцювали, не приховуючи святкових переживань і радісних почуттів!

З перших хвилин свята діти поринули в чарівну загадкову новорічну подорож, яка була переповнена чудесами, піснями, танцями, загадками, сміхом, жартами. Радісно вихованці зустріли діти Діда Мороза. Діти та гості зазирнули у казку та отримали незабутні враження від новорічних свят. Святковий настрій відчувався на кожному кроці.

Фоторепортаж в розділі "Галерея"