ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

В ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

1. Щоденний ранковий прийом дитини в групу здійснює вихователь, який опитує батьків про стан здоров`я, оглядає дитину та вимірює температуру у групі дітей раннього віку (в групах дітей передшкільного віку - за показниками, в період карантину тощо.)

2. Не приводити до закладу дошкільної освіти дітей з підвищеною температурою тіла, кашлем та іншими симптомами захворювань. Хворі діти в заклад дошкільної освіти не приймаються.

3. Якщо дитина захворіла упродовж дня, її ізолюють від здорових дітей в ізолятор і вона залишається там до приходу батьків чи госпіталізації.

4. Після перенесеного захворювання діти в заклад дошкільної освіти приймаються тільки за наявності довідки лікаря-педіатра з вказівкою діагнозу, довготривалості та проведеного лікування, відомостей про відсутність контакту з інфекційними хворими, а також з рекомендаціями щодо індивідуального режиму дитини.

5. Ранковий туалет дітей повинен проводитися вдома: батьки зобов`язані приводити дитину в заклад дошкільної освіти чистими, охайно та по сезону одягненими.

6. Одяг у дитячих шафах зберігається окремо: пакет для чистої білизни, пакет для брудної білизни, пакет для групового взуття, пакет для вуличного взуття, пакет для спортивної форми.

7. Не дозволяється приносити в заклад дошкільної освіти та зберігати в шафах солодощі, фрукти, іграшки та інші предмети.

8. Заборонено одягати на дітей прикраси, ланцюжки, так як все це може загрожувати життю і здоров`ю дітей, бути втраченими.

9. Приводити дитину в заклад дошкільної освіти не пізніше 8-ї години ранку.

10. Якщо дитина захворіла або відсутня через інші причини, батьки повинні негайно повідомити про це персонал закладу.

11. Завчасно повідомити вихователя про вихід дитини в заклад дошкільної освіти після її відсутності (за добу).

12. Щодня особисто передавати і забирати дитину у вихователя, не передовіряти особам, що не досягли 18 років та особам у нетверезому стані.

13. Оплату за утримання дитини в закладі дошкільної освіти необхідно здійснювати до 10-го числа місяця, так як ці кошти ідуть на закупівлю продуктів харчування для дітей.

14. Одягати дітей слід по сезону в залежності від температури повітря, в групі - в одно- двошаровий одяг, шкарпетки, взуття із задником. Слід пам`ятати, що від одягу залежить комфортний стан дитини, її гарний настрій, стан здоров`я.

15. Конфліктні ситуації не слід вирішувати у присутності дитини, так як це травмує її психіку.

16. Поважати права педагога, не допускати нетактовної поведінки по відношенню до працівників закладу дошкільної освіти, дотримуватись морально-етичних норм і загальноприйнятих правил спілкування.

17. Якщо дитині сподобалася іграшка, якою грає інша дитина, слід чемно попросити її, домовитися про спільну гру, запропонувати іншу іграшку.

18. Діти передшкільного віку повинні звертатися до дорослих по імені та по батькові.

19. Обладнання групи, іграшки, посібники, книги, спортивний інвентар не можна ламати.

20. Про всі зауваження щодо роботи закладу дошкільної освіти повідомляти вихователя або завідувача.

Кiлькiсть переглядiв: 109