/Files/images/7187.gif

СТРУКТУРА ТА ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ ЗАКЛАДОМ ОСВІТИ

Завідувач ДНЗ № 55 Мурашова Іраїда Григорівна

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 55 "Калиновий цвіт" Запорізької міської ради Запорізької області (далі — ДНЗ № 55) для дітей віком від двох місяців до шести (семи) років, де забезпечується догляд за ними, розвиток, виховання та навчання відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти.

Організаційно-правова форма - комунальний заклад.

ДНЗ № 55 є юридичною особою, має печатку і штамп встановленого зразка, бланки з власними реквізитами, реєстраційний номер облікової картки платника податків, може мати рахунки в органах управління Державної казначейської служби України у м. Запоріжжі Запорізької області.

Повна назва: Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 55 "Калино­вий цвіт" Запорізької міської ради Запорізької області.

Скорочена назва: ДНЗ № 55.

Місцезнаходження ДНЗ № 55: 69002, м. Запоріжжя, вул. Фортечна, буд. 3-А

Засновником (власником) ДНЗ № 55 є територіальна громада міста Запоріжжя в особі Запорізької міської ради. Органом управління ДНЗ № 55 є департамент освіти і науки Запорізької міської ради (далі - Департамент) та його відокремлений структурний підрозділ - територіальний відділ освіти Олександрівського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради (далі - Територіальний відділ освіти Олександрівського району) відповідно до повноважень, визначених Положенням про департамент освіти і науки Запорізької міської ради та Положенням про територіальний відділ освіти Олександрівського, Вознесенівського, Дніпровського, Хортицького, Завод­ського, Шевченківського, Комунарського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради. Орган управління здійснює фінансування ДНЗ № 55, його матеріально-технічне забезпечення, надає необхідні будівлі з обладнанням і матеріалами, інженерні комунікації, організовує будівництво і ремонт приміщень, їх господарське обслуговування, харчування та медичне обслуговування дітей.

ДНЗ № 55 в своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України "Про освіту", "Про дошкільну освіту і Положенням про дошкільний навчальний заклад (далі - Положення), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 року № 305, іншими

Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Запорізької міської ради
Територіальний відділ освіти Олександрівського району
Завідувач ДНЗ № 55 Мурашова Іраїда Григорівна
Колегіальні органи управління: Громадське самоврядування:
Педагогічна рада Збори трудового колективу
Комітет батьківського самоврядування ЗДО
Загальні збори колективу та батьків
Комісія з питань харчування дітей
Кiлькiсть переглядiв: 168

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.