ЗАТВЕРДЖУЮ: Директор дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 55 «Калиновий цвіт» Запорізької міської ради Запорізької області
«27» серпня 2020 р.
СХВАЛЕНО: на засіданні педагогічної ради дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 55 «Калиновий цвіт» Запорізької міської ради Запорізької області протокол № 4 від 27.08.2020 р.
ПЛАН РОБОТИ
ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
(ЯСЕЛ-САДКА) № 55 «КАЛИНОВИЙ ЦВІТ»
Запорізької міської ради запорізької області
НА 2020-2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК ТА ОЗДОРОВЧИЙ ПЕРІОД

Витяг з річного плану ДНЗ № 55
2020-2021 навчальний рік

План
проведення масових заходів, дійств, розваг фізкультурно-оздоровчого циклу з дітьми
закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 55 «Калиновий цвіт»
Запорізької міської ради Запорізької області
2020-2021 навчальний рік

Тематика Термін проведення Відповідальний
Група дітей раннього віку
«Вечір рухливих ігор» «Подорож м`яча» Тиждень здоров’я День Здоров'я з ознайомлення дітей з правилами дорожнього руху ІХ Бабенко А. В.
«Забавні звірята» «Крамниця іграшок» День Здоров'я з пожежної безпеки Х Бабенко А. В.
«Пригоди краплинки» «Зелений вогник» День Здоров'я з безпеки життєдіяльності (виявлення і поводження з маловідомими предметами) ХІ Бабенко А. В.
«Сильними зростаємо, казки полюбляємо » «Наступає Новий рік» Тиждень здоров’я День Здоров'я з гігієнічного виховання ХІІ Бабенко А. В.
«Сніжок-сніжок, білесенький дружок» «Зростаємо дужими» День Здоров'я з безпечного зимового відпочинку І Бабенко А. В.
«Веселі старти» «Мій дзвінкий, веселий м`яч» День Здоров'я з безпеки поводження під час стихійних лих ІІ Бабенко А. В.
«Діти, діти, діточки, розквітли наче квіточки» «Ой весна-весняночка» Тиждень здоров’я День Здоров'я з безпеки поведінки в громадських містах ІІІ Бабенко А. В.
«Спорт полюбляємо, в ігри граємо» День Здоров’я з безпечної поведінки на природі «Подорож в країну іграшок» ІV Бабенко А. В.
«Вечір розваг» « В гостях у Сонечка» День Здоров'я з безпеки життєдіяльності (користування предметами побутової хімії) V Бабенко А. В.
Група дітей молодшого дошкільного віку
«Вечір рухливих ігор» «Подорож м`яча» Тиждень здоров’я День Здоров'я з ознайомлення дітей з правилами дорожнього руху ІХ Бабенко А. В.
«Забавні звірята», «Крамниця іграшок» День здоров'я з пожежної безпеки Х Бабенко А. В.
«Пригоди краплинки» «Зелений вогник» День Здоров'я з безпеки життєдіяльності (виявлення і поводження з маловідомими предметами) ХІ Бабенко А. В.
«Сильними зростаємо казки полюбляємо» «Наступає Новий рік» Тиждень здоров’я День Здоров'я з гігієнічного виховання ХІІ Бабенко А. В.
«Сніжок-сніжок, білесенький дружок» «Зростаємо дужими» День Здоров'я з безпечного зимового відпочинку І Бабенко А. В.
«Веслі старти» «Мій дзвінкий, веселий м`яч» День Здоров'я з безпеки поводження під час стихійних лих ІІ Бабенко А. В.
«Діти,діти, діточки, розквітли наче квіточки» «Ой весна-весняночка» Тиждень здоров’я День Здоров'я з безпеки поведінки в громадських містах ІІІ Бабенко А. В.
«Спорт полюбляємо, в ігри граємо» «Подорож в країну іграшок» День Здоров’я з безпечної поведінки на природі ІV Бабенко А. В.
«Вечір розваг» «В гостях у Сонечка» День Здоров'я з безпеки життєдіяльності (користування предметами побутової хімії) V Бабенко А. В.
Група дітей середнього дошкільного віку
«Вечір рухливих ігор» «Подорож до осіннього лісу» Тиждень здоров’я День Здоров'я з ознайомлення дітей з правилами дорожнього руху ІХ Бабенко А. В.
«Ігри з обручем» «Зелений вогник» День Здоров'я з пожежної безпеки Х Бабенко А. В.
«Весела фізкультура» «Країна дитячої гри» «Веселі старти» День Здоров'я з безпеки життєдіяльності (виявлення і поводження з маловідомими предметами) ХІ Бабенко А. В.
«Вже зима завітала у гості» «Зимові пригоди» Тиждень здоров’я День Здоров'я з гігієнічного виховання ХІІ Бабенко А. В.
«Різдвяні забави» «Поради лікаря Айболить» День Здоров'я з безпечного зимового відпочинку Зимове спортивне свято «Зимові забави» І Бабенко А. В.
«Ігровий калейдоскоп» «Поклик джунглів» День Здоров'я з безпеки поводження під час стихійних лих ІІ Бабенко А. В.
«Зростаємо дужими» (естафети) «Аеробіка» Тиждень здоров’я День Здоров'я з безпеки поведінки в громадських містах ІІІ Бабенко А. В.
«Мандрівка навколо світу» «Вечір рухливих забав» День Здоров’я з безпечної поведінки на природі ІV Бабенко А. В.
«Щоб здоровими зростати, треба про здоров`я дбати» «Вечір розваг» День Здоров'я з безпеки життєдіяльності (користування предметами побутової хімії) V Бабенко А. В.
Група дітей старшого дошкільного віку
«Вечір рухливих ігор» «Подорож до осіннього лісу» Тиждень здоров’я День Здоров'я з ознайомлення дітей з правилами дорожнього руху ІХ Бабенко А. В.
«До спортивних перемог» «Зелений вогник» Фестиваль «Гармонія руху День Здоров'я з пожежної безпеки Х Бабенко А. В.
«Подорож в країну здоров`я» «Країна ігор» День Здоров'я з безпеки життєдіяльності (виявлення і поводження з маловідомими предметами) ХІ Бабенко А. В.
«Зимові пригоди» «Зима, зимонька з нами пограй» Тиждень здоров’я День Здоров'я з гігієнічного виховання ХІІ Бабенко А. В.
«Різдвяні забави» «Поради лікаря Айболить» День Здоров'я з безпечного зимового відпочинку Зимове спортивне свято «Зимові забави» І Бабенко А. В.
«Ігровий калейдоскоп» «Поклик джунглів» День Здоров'я з безпеки поводження під час стихійних лих ІІ Бабенко А. В.
«Зростаємо дужими» (ігри-естафети) «Аеробіка» Тиждень здоров’я День Здоров'я з безпеки поведінки в громадських містах ІІІ Бабенко А. В.
«Казкова естафета» «Граємо у баскетбол» Спортивні змагання «Веселі старти» День Здоров’я з безпечної поведінки на природі ІV Бабенко А. В.
«Щоб здоровими зростати, треба про здоров`я дбати» «Вечір розваг» День Здоров'я з безпеки життєдіяльності (користування предметами побутової хімії) V Бабенко А. В.

План
проведення масових заходів, свят, розваг, музично-естетичного циклу з дітьми
закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 55 «Калиновий цвіт»
Запорізької міської ради Запорізької області
2020-2021 навчальний рік

Тематика Термін проведення Відповідальний
Група дітей раннього віку
«Пальчики-братики» (музична казка) «Лисичка-сестричка» (гра – інсценівка) ІХ Гончарова Н. В.
«В гостях у ляльки Мили» (настільний театр) «Осінь-казкарка» (тематична розвага) Тематичне заняття «Здрастуй, Осінь!» Х Гончарова Н. В.
«Осінні сюрпризи у малюків» (розвага) «Півник захворів» (гра – інсценівка) ХІ Гончарова Н. В.
«Як їжачок надбав голочок» (музична вистава) День Святого Миколая (розвага) Свято «Новий рік на поріг!» ХІІ Гончарова Н. В.
«Малята і звірята» (ляльковий театр) «Зайчик застудився» (лялькова вистава) І Гончарова Н. В.
«Гра з м’ячем», «Годинник» (рухливі музичні ігри) «День народження зайчика» (драматизація, музичні казки) ІІ Гончарова Н. В.
Свято «Весну вітають малюки» «Колобок» (музична казка) «Чарівна весняна квітка» (розвага) ІІІ Гончарова Н. В.
«Граємось із дзвониками» (рухлива забава) «Вітаміни-помічники» (розвага) ІV Гончарова Н. В.
«Весняне сонечко» (тематична розвага) «Зустріч з героями улюблених казок» (ляльковий театр) V Гончарова Н. В.
Група дітей молодшого дошкільного віку
«Ми дітки веселі» «До нас гості прийшли – інструменти принесли» ІХ Вільчик Ю.Б.
«Курчатко» (фланелеграф) Тематичне заняття «Сюрпризи Осені» Х Вільчик Ю.Б.
Казка «Ріпка» (настільний театр) «У гості до лялечки Оленки» ХІ Вільчик Ю.Б.
«Білі кольори зими» (тематична розвага) «До нас завітав клоун Бім-Бом» Новорічне свято «Новий рік зустрічаймо» ХІІ Вільчик Ю.Б.
«Як цуценя щастя шукало» (лялькова вистава) «Подорож у зимову казку» І Вільчик Ю.Б.
«Пригоди мишенят» (використання муз.-дидактичних ігор) «Веселий потяг» ІІ Вільчик Ю.Б.
«Я люблю свою матусю» (тематична розвага) «Весняна прогулянка» Свято «Весна-красна» ІІІ Вільчик Ю.Б.
«У світі музичних звуків» «Українські колискові пісні» ІV Вільчик Ю.Б.
«Весела мандрівка» «Улюблені іграшки» V Вільчик Ю.Б.
Група дітей середнього дошкільного віку
«Коза-дереза» (музична казка - аудіо запис) «Лисичка-сестричка» (гра – інсценівка) IX Вільчик Ю.Б.
«Солом’яний бичок» (гра – драматизація) «Осінь-золота» Осіннє свято «Осінні сюрпризи у малюків» X Вільчик Ю.Б.
«У петрушку козенята» (рухливі ігри) «Наші іменинники» (музичний вечір) XI Вільчик Ю.Б.
«Чудово грати нам в оркестрі» (літературно-музична композиція) «Поради лікаря Айболить» (гра – інсценівка) «День Святого Миколая» Новорічне свято «Зимова казка» XII Вільчик Ю.Б.
«Сплюха та веселуха» (інсценівка) «Зайчик застудився» (лялькова вистава) Народне свято «Українські вечорниці» I Вільчик Ю.Б.
«Білочка-мандрівниця» (музична вистава) «Зимові пустощі» (музичні ігри, змагання) Народне свято «Щедра масляна» ІІ Вільчик Ю.Б.
Свято 8 березня «Весна іде» «Лялька скликає друзів» (музичний вечір) «Чарівна весняна квітка» ІІІ Вільчик Ю.Б.
«День сміху» (рухливі забави) «Вітаміни-помічники» (ігри, інсценівки) Народне свято «Ми є діти українські» Народне свято «Великоднє свято» ІV Вільчик Ю.Б.
«Червона шапочка» (музична казка) «Годинник-іменинник» (концерт, виступи) V Вільчик Ю.Б.
Група дітей старшого дошкільного віку
«Музична скринька» (слухання класичних творів з використанням картин живопису) «День народження Жені» IX Гончарова Н. В.
«Як ми гуртом ріпку рвали» (музична казка) «Вітер – музикант» (шумові звуки) Осіннє свято «Осінь в гості завітала» X Гончарова Н. В.
«Господиня – трудівниця» (театралізоване дійство за народними традиціями) «Подорож до країни маршів» XI Гончарова Н. В.
«Дитячий альбом» П.І. Чайковський (концерт-бесіда) «Два брата - Мажор і Мінор» Народне свято «День Святого Миколая» Новорічне свято «Здрастуй зима-чарівниця» XII Гончарова Н. В.
«Хай святкує Україна» (театралізоване дійство за народними традиціями) Країна музичних ігор» (музична розвага з використанням ігрових технологій М. Шутя) Народне свято «Різдвяні вечорниці» Народне свято «Щедрий вечір» I Гончарова Н. В.
«Як ноти навчилися пісні співати» «Карнавал тварин» («Карнавал тварин» К. Сен-Санс) ІІ Гончарова Н. В.
«Що таке музика?» (настільний театр) «Традиції вивчаємо, у народні ігри граємо» Свято «Весно, весно ти прийшла» ІІІ Гончарова Н. В.
«Чарівна музика» «Картинки з виставки» М. П. Мусоргський «Ми діти твої, Україна» (тематична розвага) ІV Гончарова Н. В.
«Місто настрою» (піктограми) «Лісова прогулянка» Свято «Матінка єдина в серці кожної дитини» Випускний ранок «Прощання з дитячим садочком» V Гончарова Н. В.

План
проведення місячників, тематичних декад та тижнів з дітьми
закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 55 «Калиновий цвіт»
Запорізької міської ради Запорізької ради
2020-2021 навчальний рік

Назва заходу ІХ Х ХІ ХІІ І ІІ ІІІ ІV V
1. Тиждень з безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі» 01.09-07.09 +
2. Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності 05.10-09.10 + +
3. Місячник безпеки життєдіяльності +
4. Тиждень здоров’я 21.09-25.09 14.12-18.12 22.03-26.03 + + +
5. Тиждень права 07.12-11.12 +
6. Тиждень з пожежної безпеки 14.09-18.09 (17.09 День рятівника) 10.05-14.05 + +
7. Тиждень дитячої та юнацької книги 29.03-02.04 +
8. Декада українського мовлення, присвячена Шевченківським дням 09.03-12.03 +
9. Декада екологічних знань «Живи, земле» 15.03-19.03 +
10. Тиждень безпеки дитини 19.04-23.04 +
11. Тиждень охорони праці 26.04-30.04 +
12. Тиждень матері 03.05-07.05 +

ЗАТВЕРДЖУЮ
директор закладу дошкільної освіти
(ясел-садка) № 55 «Калиновий цвіт»

Орієнтовний розподіл занять
дітей закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 55 «Калиновий цвіт»
Запорізької міської ради Запорізької області
2020-2021 навчальний рік

Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
Ранній вік 1 (1) «Джерельце»
І половина дня
09.00-09.10 Сенсорний розвиток (І підгрупа) 09.20-09.30 Сенсорний розвиток (ІІ підгрупа) 09.40-09.50 Музичне виховання 09.00-09.10 Розвиток мовлення (І підгрупа) 09.20-09.30 Розвиток мовлення (ІІ підгрупа) 09.40-09.50 Малювання (І підгрупа) 10.00-10.10 Малювання (ІІ підгрупа) 09.00-09.10 Сенсорний розвиток (І підгрупа) 09.20-09.30 Сенсорний розвиток (ІІ підгрупа) 09.40-09.50 Ознайомлення з соціумом (І підгрупа) 10.00-10.10 Ознайомлення з соціумом (ІІ підгрупа) 09.00-09.10 Розвиток мовлення (І підгрупа) 09.20-09.30 Розвиток мовлення (ІІ підгрупа) 09.40-09.50 Музичне виховання 09.00-09.10 Ліплення 0,5 Аплікація 0,5 (І підгрупа) 09.20-09.30 Ліплення 0,5 Аплікація 0,5 (ІІ підгрупа) 09.40-09.55 Фізична культура (І підгрупа) 10.05-10.20 Фізична культура (ІІ підгрупа)
ІІ половина дня
16.10-16.20 Ознайомлення з природним довкіллям (І підгрупа) 16.30-16.40 Ознайомлення з природним довкіллям (ІІ підгрупа) 16.10-16.25 Фізична культура (І підгрупа) 16.35-16.50 Фізична культура (ІІ підгрупа) 16.10-16.20 Музичні розваги (І, ІІІ) 0,5 16.10-16.30 Фізкультурні розваги (IІ, ІV) 0,5
Ранній вік 2 (2) «Сонечко»
І половина дня
09.00-09.10 Сенсорний розвиток (І підгрупа) 09.20-09.30 Музичне виховання 09.40-09.50 Сенсорний розвиток (ІІ підгрупа) 09.00-09.10 Розвиток мовлення (І підгрупа) 09.20-09.30 Розвиток мовлення (ІІ підгрупа) 09.40-09.50 Малювання (І підгрупа) 10.00-10.10 Малювання (ІІ підгрупа) 09.00-09.10 Сенсорний розвиток (І підгрупа) 09.20-09.30 Сенсорний розвиток (ІІ підгрупа) 09.40-09.50 Ознайомлення з соціумом (І підгрупа) 10.00-10.10 Ознайомлення з соціумом (ІІ підгрупа) 09.00-09.10 Розвиток мовлення (І підгрупа) 09.20-09.30 Музичне виховання 09.40-09.50 Розвиток мовлення (ІІ підгрупа) 09.00-09.10 Ліплення 0,5 Аплікація 0,5 (І підгрупа) 09.20-09.30 Ліплення 0,5 Аплікація 0,5 (ІІ підгрупа) 09.40-09.55 Фізична культура (І підгрупа) 10.05-10.20 Фізична культура (ІІ підгрупа)
ІІ половина дня
16.10-16.20 Ознайомлення з природним довкіллям (І підгрупа) Ознайомлення з природним довкіллям 16.30-16.40 (ІІ підгрупа) 16.10-16.25 Фізична культура (І підгрупа) 16.35-16.50 Фізична культура (ІІ підгрупа) 16.10-16.20 Музичні розваги (І, ІІІ) 0,5 16.10 – 16.30 Фізкультурні розваги (IІ, ІV ) 0,5
Ранній вік 3 (3) «Півник»
І половина дня
09.00-09.10 Музичне виховання 09.20-09.30 Сенсорний розвиток (І підгрупа) 09.40-09.50 Сенсорний розвиток (ІІ підгрупа) 09.00-9.10 Розвиток мовлення (І підгрупа) 09.20-09.30 Розвиток мовлення (ІІ підгрупа) 09.40-09.50 Малювання (І підгрупа) 10.00-10.10 Малювання (ІІ підгрупа) 09.00-09.10 Сенсорний розвиток (І підгрупа) 09.20-09.30 Сенсорний розвиток (ІІ підгрупа) 09.40-09.50 Ознайомлення з соціумом (І підгрупа) 10.00-10.10 Ознайомлення з соціумом (ІІ підгрупа) 09.00-09.10 Музичне виховання 09.20-09.30 Розвиток мовлення (І підгрупа) 09.40-09.50 Розвиток мовлення (ІІ підгрупа) 09.00-09.10 Ліплення 0,5 Аплікація 0,5 (І підгрупа) 09.20-09.30 Ліплення 0,5 Аплікація 0,5 (ІІ підгрупа) 09.40-09.55 Фізична культура (І підгрупа) 10.05-10.20 Фізична культура (ІІ підгрупа)
ІІ половина дня
16.10-16.20 Ознайомлення з природним довкіллям (І підгрупа) 16.30-16.40 Ознайомлення з природним довкіллям (ІІ підгрупа) 16.10-16.25 Фізична культура (І підгрупа) 16.35-16.50 Фізична культура (ІІ підгрупа) 16.10-16.20 Музичні розваги (І, ІІІ) 0,5 16.10-16.30 Фізкультурні розваги (IІ, ІV) 0,5
Молодший дошкільний вік 1 (4) «Зіронька»
І половина дня
09.05-09.20 Фізична культура 09.30-09.45 Розвиток мовлення 09.10-09.25 Музичне виховання 09.30-09.45 Логіко-математичний розвиток 10.15-10.35 Фізична культура (майданчик) 09.00-09.15 Навчання грамоти 09.25-09.40 Малювання 09.05-09.20 Фізична культура 09.30-09.45 Аплікація/ ліплення 09.10-09.25 Музичне виховання 09.30-09.45 Розвиток мовлення
ІІ половина дня
16.05-16.20 Музичні розваги (І, ІІІ) 0,5 16.00-16.15 Ознайомлення з соціумом 16.00-16.20 Фізкультурні розваги (ІІ, ІV) 0,5 16.00-16.15 Ознайомлення з природним довкіллям 16.00-16.15 Ознайомлення з соціумом
Молодший дошкільний вік 3 (5) «Пролісок»
І половина дня
09.00-09.15 Музичне виховання 09.25-09.40 Розвиток мовлення 10.10-10.30 Фізична культура (майданчик) 09.00-09.20 Фізична культура 09.30-09.45 Логіко-математичний розвиток 09.00-09.15 Навчання грамоти 09.25- 09.40 Малювання 09.00-09.15 Музичне виховання 09.25-09.40 Аплікація/ ліплення 09.00-09.20 Фізична культура 09.30-09.45 Розвиток мовлення
ІІ половина дня
16.05-16.20 Ознайомлення з соціумом 16.00-16.15 Музичні розваги (І, ІІІ) 0,5 16.00-16.15 Ознайомлення з природним довкіллям 16.00-16.20 Фізкультурні розваги (ІІ, ІV) 0,5 16.00-16.15 Ознайомлення з соціумом
Молодший дошкільний вік 4 (6) «Дзвіночок»
І половина дня
09.00-09.15 Розвиток мовлення 09.25-09.40 Музичне виховання 10.10-10.30 Фізична культура (майданчик) 09.00-09.15 Логіко-математичний розвиток 09.30-09.50 Фізична культура 09.00-09.15 Навчання грамоти 09.25-09.40 Малювання 09.00-09.15 Аплікація/ ліплення 09.25-09.40 Музичне виховання 09.00-09.15 Розвиток мовлення 09.30-09.50 Фізична культура
ІІ половина дня
16.00-16.15 Ознайомлення з соціумом 16.35-16.50 Музичні розваги (І, ІІІ) 0,5 16.00-16.15 Ознайомлення з природним довкіллям 16.30-16.50 Фізкультурні розваги (ІІ, ІV) 0,5 16.00-16.15 Ознайомлення з соціумом
Середній дошкільний вік 1 (7) «Козачок»
І половина дня
09.00-09.20 Розвиток мовлення 09.50-10.10 Музичне виховання 10.35-11.00 Фізична культура (майданчик) 09.00-09.20 Логіко-математичний розвиток 10.00-10.25 Фізична культура 09.00-09.20 Навчання грамоти 09.30-09.50 Малювання 09.00-09.20 Аплікація 09.50-10.10 Музичне виховання 09.00-09.20 Культура мовленнєвого спілкування 10.00-10.25 Фізична культура
ІІ половина дня
16.00-16.20 Ознайомлення з соціумом 16.00-16.20 Ознайомлення з природним довкіллям 16.35-16.55 Музичні розваги (ІІ, ІV) 0,5 16.00-16.20 Ознайомлення з соціумом 16.00-16.20 Гурток «Один вдома» 16.40-17.05 Фізкультурні розваги (І, ІІІ) 0,5 16.00-16.20 Ліплення
Середній дошкільний вік 2 (8) «Веснянка»
І половина дня
09.00-09.20 Розвиток мовлення 09.30-09.55 Фізична культура 09.00-09.20 Логіко-математичний розвиток 09.35-09.55 Музичне виховання 10.20-10.45 Фізична культура (майданчик) 09.00-09.20 Навчання грамоти 09.30-09.50 Малювання 09.00-09.20 Аплікація 09.30-09.55 Фізична культура 09.00-09.20 Культура мовленнєвого спілкування 09.35-09.55 Музичне виховання
ІІ половина дня
16.05-16.25 Музичні розваги (ІІ, ІV) 0,5 Гурток «Один вдома» (І, ІІІ) 16.00-16.20 Ознайомлення з соціумом 16.00-16.25 Фізкультурні розваги (I, ІІІ) 0,5 16.00-16.20 Гурток «Один вдома» (ІІ, ІV) 0,5 16.35-16.55 Ознайомлення з природним довкіллям (майданчик) 16.00-16.20 Ознайомлення з соціумом 16.00-16.20 Ліплення
Середній дошкільний вік 3 (9) «Бджілка»
І половина дня
09.00-09.20 Розвиток мовлення 10.05-10.30 Фізична культура 09.00-09.20 Логіко-математичний розвиток 10.10-10.30 Музичне виховання 10.50-11.15 Фізична культура (майданчик) 09.00-09.20 Навчання грамоти 09.30-09.50 Малювання 09.00-09.20 Аплікація 10.05-10.30 Фізична культура 09.00-09.20 Культура мовленнєвого спілкування 10.10-10.30 Музичне виховання
ІІ половина дня
16.35-16.55 Музичні розваги (І, ІІІ) 0,5 16.00-16.20 Ознайомлення з соціумом 16.00-16.20 Ознайомлення з природним довкіллям 16.30-16.55 Фізкультурні розваги (ІІ, ІV) 0,5 16.00-16.20 Ознайомлення з соціумом 16.00-16.20 Ліплення 16.30-16.50 Гурток «Один вдома»
Середній дошкільний вік 3 (10) «Веселка»
І половина дня
09.00-09.20 Розвиток мовлення 10.20-10.40 Музичне виховання 11.10-11.35 Фізична культура (майданчик) 09.00-09.20 Логіко-математичний розвиток 10.35-11.00 Фізична культура (майданчик) 09.00-09.20 Навчання грамоти 09.30-09.50 Малювання 09.00-09.20 Аплікація 10.20-10.40 Музичне виховання 09.00-09.20 Культура мовленнєвого спілкування 10.35-11.00 Фізична культура (майданчик)
ІІ половина дня
16.00-16.20 Ознайомлення з соціумом 16.05-16.25 Музичні розваги (ІІ, ІV) 0,5 Ознайомлення з природним довкіллям (І, ІІІ) 16.00-16.20 Ознайомлення з соціумом 16.05-16.30 Фізкультурні розваги (І, ІІІ) 0,5 Ознайомлення з природним довкіллям (ІІ, ІV) 16.00-16.20 Ліплення 16.30-16.50 Гурток «Один вдома»
Старший дошкільний вік 1 (11) «Колобок»
І половина дня
09.00-9.25 Розвиток мовлення 09.35-10.00 Малювання 10.50-11.20 Фізична культура (майданчик) 09.00-09.25 Логіко-математичний розвиток 11.05-11.30 Музичне виховання 11.40-12.05 Ознайомлення з природним довкіллям 09.00-09.25 Навчання грамоти 09.35-10.00 Аплікація 10.10-10.35 Ознайомлення з соціумом 09.00-09.25 Логіко-математичний розвиток (конструювання) 09.35-10.00 Ліплення 10.50-11.20 Фізична культура (майданчик) 09.00-09.25 Підготовка руки дитини до письма 11.05-11.30 Музичне виховання 11.40-12.05 Ознайомлення з соціумом
ІІ половина дня
16.00-16.25 Ознайомлення з соціумом 16.40-17.10 Фізична культура (спортивна зала) 16.35-17.05 Фізкультурні розваги (І, ІІІ) 0,5 16.00-16.25 Гурток «Мистецтво, діти та LEGO» 16.35-17.05 Музичні розваги (ІІ, ІV) 0,5 16.00-16.25 Ознайомлення з природним довкіллям
Старший дошкільний вік 2 (12) «Казкова»
І половина дня
09.00-09.25 Розвиток мовлення 11.15-11.40 Музичне виховання 11.50-12.15 Малювання 09.00-09.25 Логіко-математичний розвиток 09.35-10.00 Ознайомлення з соціумом 11.10-11.40 Фізична культура (майданчик) 09.00-09.25 Навчання грамоти 09.35-10.00 Аплікація 10.10-10.35 Ознайомлення з природним довкіллям 09.00-09.25 Логіко-математичний розвиток (конструювання) 11.15-11.40 Музичне виховання 11.50-12.15 Ліплення 09.00-09.25 Підготовка руки дитини до письма 09.35-10.00 Ознайомлення з соціумом 11.10-11.40 Фізична культура (майданчик)
ІІ половина дня
16.00-16.30 Фізична культура (спортивна зала) 16.00-16.25 Гурток «Мистецтво, діти та LEGO» 16.00-16.25 Ознайомлення з соціумом 16.35-17.00 Музичні розваги (І, ІІІ) 0,5 17.00-17.30 Фізкультурні розваги (ІІ, ІV) 0,5 16.00-16.25 Ознайомлення з природним довкіллям
Старший дошкільний вік 3 (13) «Лісова пісня»
І половина дня
09.00-09.25 Розвиток мовлення 09.35-10.00 Ознайомлення з природним довкіллям 11.50-12.15 Музичне виховання 09.00-09.25 Навчання грамоти 09.35-10.00 Малювання 11.50-12.15 Фізична культура (майданчик) 09.00-09.25 Логіко-математичний розвиток 09.35-10.00 Аплікація 10.10-10.35 Ознайомлення з природним довкіллям 09.00-09.25 Логіко-математичний розвиток (конструювання) 09.35-10.00 Ліплення 11.50-12.15 Музичне виховання 09.00-09.25 Ознайомлення з соціумом 09.35-10.00 Підготовка руки дитини до письма 11.50-12.15 Фізична культура (майданчик)
ІІ половина дня
16.40-17.10 Фізична культура (спортивна зала) 16.00-16.25 Ознайомлення з соціумом 16.35-17.00 Гурток «Мистецтво, діти та LEGO» 16.00-16.25 Ознайомлення з соціумом 16.00-16.25 Музичні розваги (І, ІІІ) 0,5 17.40-18.10 Фізкультурні розваги (ІІ, ІV) 0,5
Старший дошкільний вік 4 (14) «Перлинка»
09.00-9.25 Розвиток мовлення 09.35-10.00 Малювання 11.45-12.15 Фізична культура (майданчик) 09.00-9.25 Логіко-математичний розвиток 09.35-10.00 Ознайомлення з природним довкіллям 11.45-12.10 Музичне виховання 09.00-09.25 Навчання грамоти 09.35-10.00 Аплікація 10.10-10.35 Ознайомлення з соціумом 09.00-09.25 Логіко-математичний розвиток (конструювання) 09.35-10.00 Ліплення 11.45-12.15 Фізична культура (майданчик) 09.00-09.25 Підготовка руки дитини до письма 09.35-10.00 Ознайомлення з соціумом 11.45-12.10 Музичне виховання
ІІ половина дня
16.00-16.25 Ознайомлення з соціумом 16.00-16.30 Фізична культура (спортивна зала) 16.00-16.25 Ознайомлення з природним довкіллям 17.15-17.45 Фізкультурні розваги (І, ІІІ) 0,5 15.55-16.25 Музичні розваги (ІІ, ІV) 0,5 16.35-17.00 Гурток «Мистецтво, діти та LEGO»

Кiлькiсть переглядiв: 489