ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Раді вітати Вас на сайті нашого закладу!

В рік становлення незалежності нашої держави 26 червня 1991 року відкрив свої двері для малюків «Калиновий цвіт».

Наш дитячий садок

І вже 26 років він гостинно приймає у своїх стінах дошкільнят та їх батьків. Сьогодні це сучасний дошкільний заклад з власною історією та перспективою розвитку.

З 1993 року «Калиновий цвіт» почав працювати як установа нового типу і отримав статус «Дитячий дошкільний заклад української культури та мистецтв».

«Дитячий дошкільний заклад української культури та мистецтв

З 2002 року дошкільний заклад організовує освітній процес за пріоритетним художньо-естетичним напрямом. За цей період сформовано позитивний імідж дитячого садочку, про що свідчить значний попит на місця у мешканців району.

За час роботи у садочку створено колектив однодумців, які вірно служать дитинству, пліч-о-пліч розв’язують складну проблему формування особистості, люблять свою справу, володіють високим рівнем розвитку комунікативних та організаторських нахилів, вміють чуйно, доброзичливо і терпляче ставитися до дітей.

Освітня робота в дошкільному навчальному закладі спрямована на створення щонайкращих умов до всебічного самовияву і розвитку здібностей дітей, формування творчої особистості у різних видах діяльності, зокрема:

- художньо-мовленнєвій;

- зображувальній;

- театральній;

- хореографічній;

- музичній;

- музейній.

/Files/images/15.JPG

зображувальна діяльність

театральна діяльність

хореографічна діяльність

музична діяльність

музейна діяльність

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.