Краща в світі для діток,

Наша група «Козачок».

Ми тут підростаємо,

Танцюємо, співаємо.

Тут майструють і будують,

Лисові хвоста малюють,

Вчаться грати і писати,

І ліпити, і дружити,

Тому діточки і мами,

І сестрички із братами,

І бабусі й дідусі,

"Козачок" наш люблять всі!

/Files/images/c73c3bf6f812 (1).gif

2019-2020 навчальний рік

/Files/images/Спостереження за роботою екскаватора..jpgСпостереження за роботою екскаватора /Files/images/Конструювання 222.jpgКонструювання

/Files/images/Математична розвага.jpgМатематична розвага/Files/images/Відпочинок у куточку усамітнення.jpgВідпочинок у куточку усамітнення

Драматизація казки Ріпка .jpgДраматизація казки Ріпка

Осіннє свято.jpgОсіннє свято Осіннє свято .jpgОсіннє свято

Осіннє свято .jpgОсіннє свято

/Files/images/123.jpg

Обласна благодійна акція Обласна благодійна акція "Великодній кошик для бійця"

Група Козачок. Святкуємо день народженняГрупа Козачок. Святкуємо день народження Група Козачок. Спеціальний гість на святі спорту та здоров я - ВітамінкаГрупа Козачок. Спеціальний гість на святі спорту та здоров я - Вітамінка

Група Казачок. СРГ Подорожуємо на корабліГрупа Казачок. СРГ Подорожуємо на корабліГрупа Козачок. Драматизація казки РіпкаГрупа Козачок. Драматизація казки Ріпка

/Files/images/Група Козачок. Заняття Подорож на теплоході навколо Хортиці.Група Козачок. Заняття Подорож на теплоході навколо Хортиці.

/Files/images/Заняття з малювання з елементами аплікації.Заняття з малювання з елементами аплікації.

/Files/images/Група Козачок. Заняття з малювання з елементами аплікації.Група Козачок. Заняття з малювання з елементами аплікації.

/Files/images/Група Козачок.Група Козачок.

/Files/images/Група Козачок. Висівання газонної трави. Праця в природі.Група Козачок. Висівання газонної трави. Праця в природі.

/Files/images/Група Козачок. Спостереження за кущами на майданчику.Група Козачок. Спостереження за кущами на майданчику.

/Files/images/Група Козачок. Ігри за бажанням дітей.Група Козачок. Ігри за бажанням дітей.

/Files/images/Група Козачок. Заняття з фізкультури. Основна ортопедична стійка.Група Козачок. Заняття з фізкультури. Основна ортопедична стійка.