День Незалежності – велике свято!

Зібрались друзі – он як їх багато!
Усіх з’єднало й привело сюди
День Незалежності – велике свято!

23.08.2019 року в закладі дошкільної освіти відбулося свято до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

Наша рідна Батьківщина – Україна святкує 28 років своєї Незалежності. Цей день особливий для кожного знає – і для дорослих, і для юних громадян молодої держави.

Діти прославляли нашу державу у піснях, іграх, таночках. Це радісне свято для нас усіх, і як годиться, кожному імениннику,бажали нашій славній Україні, наснаги, мужності і віри в те, що вона буде лише процвітати. Батьки підготували для своїх дітей цікаві народні костюми, які так прикрасили маленьких дошкільнят своїм колоритом.

В подарунок для нашої країни діти малювали краєвиди України: острів Хортиця, гори, ліси, червону калину, сонечко. Кожен у свій малюнок вклав всю любов і повагу до нашої неньки.

Дитячими малюнками прокрашене подвір’я закладу дошкільної освіти.

Хай із кожним днем міцніє Україна,

Своє коріння, діти,збережіть.

Нехай у серцікожної дитини

Про Україну пісенька звучить!

Фоторепортаж в розділі "Галерея"